ריקושט

 

ריקושט היא רשת מובילה והגדולה ביותר בישראל בכל הקשור לרכישת ציוד לקמפינג, טיולים, נסיעות ותרמילאות. רשת ריקושט מוכרת גם מוצרים הקשורים בציוד צבאי, מדי חיילים וכן אביזרי ספורט, אופניים ואביזרים הקשורים בנופש ופנאי. ריקושט כוללת 52 סניפים בכל רחבי הארץ מהצפון ועד לדרום. ריקושט מאמינה באספקת המוצרים האיכותיים ביותר כיום ובמתן המידע העדכני ביותר לכל לקוח על מנת שיחווה טיולים נפלאים ומהנים הן בארץ והן בחו"ל.

ריקושט היא רשת המעודדת אהבה לארץ, לתרבות הפנאי הכוללת טבע, טיולים וכל הקשור לטיולי תרמילאים ומחנאות בארץ ובחו"ל. העובדים של רשת ריקושט הם בעלי הידע המקצועי והמהימן ביותר בכל הקשור לטיולים בארץ ובחו"ל ובעיקר לטיולים גיאוגרפיים והרפתקניים ברחבי העולם. לקוחות רשת ריקושט זוכים למגוון רחב ואין סופי של מוצרים ופתרונות העונים על כל הצרכים של טיולי שטח וכל פעילויות הפנאי והנסיעות בארץ ובחו"ל. מחירי המוצרים ברשת ריקושט הוגנים ומתאימים לכל תקציב ולכל כיס.
בנוסף ריקושט פועלת בשיתוף פעולה מלא עם האגודה למען החייל ומעניקה מועדון הטבות לחיילים עם מגוון מוצרים וציוד צבאי. ריקושט מעניקה מגוון הטבות מידי שנה לכל המתגייסים לשירות צבאי וכן לחיילים מעוטי יכולת.
ריקושט פועלת גם יחד עם תנועות הנוער באמצעות עידוד יציאה לטיולים, עריכת מחנאות והכרת הארץ. לרשת ריקושט גם מועדון לקוחות עם מנויים של אלפי לקוחות הזוכים להטבות של מגוון מבצעים והנחות קבועות הייחודיות לחברי מועדון ריקושט בלבד.

ברשת ריקושט ישנם גם מוצרים איכותיים רבים, שהם מותגי אופנה ופנאי בין לאומיים הכוללים גם ביגוד מעודכן על פי האופנה האחרונה בשוק בתחום הלבוש למטייל וכן בתחום מותגי ציוד שטח ואקסטרים הבלעדיים רק לרשת ריקושט. מוצרים רבים לכל מטרת טיול שהיא ניתנים לרכישה בחנויות ריקושט בלבד, בנוסף ריקושט פועלת גם כיבואנית של מותגי מטיילים מובילים בעולם בתחום הציוד למטייל- כגון משקפי שמש איכותיים המיוצרים באוסטרליה וציוד לטיולי שטח המיובאים מכל אירופה. ריקושט היא רשת איכותית לכל מטייל ולכל מטרת טיול בארץ או בעולם עם ציוד בלעדי ואיכותי שאינו קיים בחנויות אחרות בארץ.

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *