קניות ברשת

קניות ברשת זמינות עבורכם והוכחו כיעילות ביותר

מה ניתן לעשות באינטרנט כאשר מעוניינים להשלים סל קניות?

האם זה יהיה סל קניות איכותי כמו בסופרמרקט אליו אתם מורגלים? האם מדובר על קניות ברשת באותה האיכות? כיצד הדבר ישפיע על מחיר המוצרים? האם האינטרנט אכן חוסך זמן ומשאבים לקונה כפי שמעידים פרטים לא מעטים בחברה הצרכנית?

קניות ברשת אפשריות ללא הגבלה, ממש כמו קניות בסופר אמתי. מה שעושים במסגרת קניות ברשת, ממלאים מסך מחשב עם אייקון בצורה של עגלה. מסך זה הוא עגלת הקניות הווירטואלית שלכם, והמטרה היא להגיע לעגלה עם סל מוצרים רצוי. ניתן להוסיף מוצרים, להגדיל כמויות של מוצרים קיימים, להקטין כמויות ולבטל כליל סט מוצרים מסוים. לאחר שגיבשתם עגלת קניות, ניתן לשלם עליה בפרוצדורת תשלום קלה לשימוש ולתפעול.

האם ניתן למלא במסגרת קניות ברשת בקשות מיוחדות עבור הצרכן?

במידה וישנו סעיף "בקשות מיוחדות" בו ניתן להזין מלל חופשי, ניתן להזין מהן הדרישות שלכם. לדוגמה: "שהלחם יהיה מהיום", "שהסופגניות יהיו טריות מחר למסיבת החנוכה", וכד'. קניות ברשת הנערכות ברשתות מקצועיות כמו מגה נעשות על פי בקשות הלקוח, ומוצרי המזון נשמרים ברמת הטריות הנדרשת. לכן, אין לכם ממה להיבהל, ולסור לסופר בעצמכם, משום שבקשות מיוחדות נבחנות בכל הזמנה, ולאחר מכל ממומשות במלואן.

כיצד מתנהלים המשלוחים של מה שהזמנו באינטרנט?

הם מתנהלים ביעילות כמו שעון שווייצרי. אתם תקבלו את המוצרים שלכם מהר יחסית לכל רשת אינטרנטית אחרת כמעט (אף פעם לא התחייבנו להיות מקום ראשון, אבל אנו ללא ספק בעשירייה הפותחת של רשתות המזון הישראליות המאפשרות לקנות באינטרנט). המשלוחים יכולים להיעשות גם במסגרת כרטיס מנוי קבוע, בו פרטי הכתובת שלכם כבר שמורים, ולא תצטרכו להזינם כל פעם מחדש כאשר אתם עורכים קניות.

מה עושים כאשר המחירים של קניות ברשת יקרים יותר מאשר בסופר עצמו?

במקרה כזה תצטרכו לשאול את עצמכם האם מחיר המאמץ שאתם צפויים לעשות בסופרמרקט: סחיבת מוצרים והמתנה בתורים ארוכים – גבוה או נמוך ממחיר ההפרש בין המחיר באינטרנט למחיר בסופר. אם הפרש המחירים גבוה לכם יותר, עדיף לעשות קניות פרונטליות, ואם הפרש המחירים שווה פחות מהזמן שלכם, כמובן שעדיף לממש קניות ברשת .

מקווים שנהנהתם מהכתבה מוזמנים להמשיך ולקרוא עוד כתבות באתר שלנו

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *