פיקניק ביער הקופים | כרטיס 1+1 | בילוי בטבע – יער הקופים

פיקניק ביער הקופים | כרטיס 1+1 | בילוי בטבע – יער הקופים

יער הקופים הוא יער ביודפת שהחל דרכו כפינת חי מקומית והפך בבו הזמן לבית לקופים מסוגים שונים ועוד סוגים רבים של בעלי חיים, שגדלים ביער באופן הטבעי ביותר, ללא כלובים, חיים בצורה הקרובה ביותר לחיים של בעלי החיים בטבע.

יער הקופים מזמין את ציבור האנשים לבקר את בעלי החיים במגרש הביתי שלהם ללא מחיצות , גדרות וכלובים ולחוות חוויה טבעית של שיטוט בשבילי היער והכרות ומפגשים עם בעלי החיים המשוטטים ביער.

ניתן להגיע ליער הקופים עם כל המשפחה לבילוי פיקניק בחיק הטבע כשברקע בעלי החיים משתתפים בחוויה ויוצרים אינראקצייה עם בני האדם המבקרים. ניתן לגשת לחיות ואף להאכיל אותם במזונות טבעיים ובריאים כמו ירקות ופירות, חלילה לא בחטיפים או מזונות מעובדים שעלולים להזיק להם.

החוויה היא נעימה וכפרית, ההרגשה להסתובב ביער הקופים בין עצים וצמחים ונוף יפהיפה, ניחוחות הטבע באויר והרוח המלטפת בין קרני השמש, להתפנק בישיבה עם בני המשפחה והילדים לפיקניק נעים כשהקופים ובעלי החיים הם חלק מהמופע באופן טבעי וזורם, הם משוטטים בין האורחים ונוצר קשר נעים בים בני האדם ובעלי החיים, קשר שמלמד ומחנך לכבד בעלי חיים ולהעניק להם חיים הקרובים ביותר למצבם הטבעי, מבלי להזיק ולהגביל אותם בכלובים.

החוויה בעיקר לילדים היא יוצאת דופן ומיוחדת. הם יכולים ללמוד על בעלי חיים שאין הם מכירים ולא פוגשים אותם בחייהם, הם לומדים לכבד ולאהוב את צמחיית היער ובעלי החיים והביקור ביער הקופים הופך להיות מעבר לביקור תירותי, הוא הופך לחוויה חינוכית לילדים וגם למבוגרים שבינינו.

אם אתם חובבי טבע מושבעים או אם אתם חפצים להתקרב לטבע ולקרב את ילדיכם לבעלי חיים, זוהי החוויה שאתם מחפשים. לא ביקור בגני חיות שכולאים בעלי חיים בכלובים ואנשים שמתבוננים עליהם מחוץ לכלוב, אלא חוויה בה האדם והחיה הם שווי ערך, הם חופשיים ביער וחים את חייהם בשלווה ובנחת ובהרמוניה מוחלטת עם המבקרים. אין ספק שיער הקופים הוא ניסיון מוצלח, ערכי וחינוכי המלמד אהבת הטבע ואהבת בעלי החיים בצורה הכי טבעית שיש לבקר במקום טבעי ונעים שהוא המגרש הביתי הן לאדם והן לבעלי החיים, רק כך ניתן ליצור קשר אמיתי בין האדם לבעלי החיים, ביער הקופים.

 

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *