סינמה סיטי

 

מערכת בתי קולנוע זו מכילה 3 סניפים עיקריים: רמת השרון, ראשון לציון וירושלים, כאשר הסניף הראשון הוא ברמת השרון. הוא הוקם עוד בשנת 2003, והיו בו 21 אולמות קולנוע. כיום יש בו 30 בתי קולנוע, זה נחשב לקולנוע איכותי ביותר אשר הפך לגמרי את עולם המושגים שהיה קיים לפני כן בבתי קולנוע קטנים שהיו בקניונים ובקרנות הרחוב. המתחם עמוס בחנויות ודוכנים ומזמין כל אחד ואחת מכם ליהנות ממבצעים והנחות הן על הסרטים והן בחנויות אלו.

כיצד מממשים מבצעים על סרטים ובחנויות?

בהתאם לכרטיס המועדון שאתם מחזיקים, ניתן להגיע אל מצחם הקולנוע סינמה סיטי ולבדוק מהן ההנחות שאתם זכאים להן. לחילופין, ניתן לקבל לביתכם את סל ההטבות ולדעת מראש אלו הטבות ישנן על כרטיב זה בחודש נתון. סינמה סיטי היא גם קניון וגם בית קולנוע, ולכן סך ההטבות שתיתקלו בהן יהיה רב: לעתים זה יהיה על סרטים ולעתים על המרכולת בחנויות. סינמה סיטי פותחת לכם צוהר רב של הנחות בשל ריכוז גבוה של חנויות ובתי עסק הקשורים לכרטיס המועדון שלכם באותו מקום.

מה חשוב לדעת על כרטיס המועדון בסינמה סיטי?

לא בכל חודש אלו אותן הטבות. הן משתנות מדי חודש בחודשו. שנית, אם יש הטבה, המחיר שלה משמעותית מופחת מזה של המקורי, ובאופן כזה שרבים מכם ירצו להירשם לשירות. לעתים יש הנחות על הסרטים ממש, ולעתים ההנחות הן בחנויות של הסינמה סיטי. בכל חודש יש הפתעות חדשות, ולכן שווה לכם לחכות למבצע המעניין אתכם יותר מכל. הגיוון הרחב שניתן למצוא ברשת בתי הקולנוע מאפשר לכל אחד ואחת מכם ליהנות מהמבצע שלו או מההנחה שלה. אם יש לכם כרטיס מועדון הישארו מעודכנים לגבי בתי הקולנוע סינמה סיטי.

הנחות על סרטים ומוצרים בחנויות

בהחנות על סרטים – תיתכן הנחה קולקטיבית על כל סרט (למשל 1+1), או הנחה על סרטי מסוימים על פי שמם. בהנחות על מוצרים בדרך כלל תפורסם שמה של החנות שנותנת את ההנחה, ולעתים גם היקף ההנחות על המוצרים השונים המשתתפים במבצעים.

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *