מטבחים

 

מטבחים, או בשמם הפחות עממי – חדרי עיבוד המזון, הם אחד החשובים בביתכם, ועל כן בעיצוב לא מקלים ראש. הדבר לא רק נוגע לענייני עיצוב אלא גם לנושאים פונקציונליים שונים כגון השיש שיהיה עמיד ויציב, חיפוי הקירות שלא ייסדק, ומדפים וארונות שייוותרו עומדים, ויספקו מספיק מקום לתכולת הבית שלכם. על כן, מטבחים מעצבים רק עם חברה מקצועית הבקיאה בנישה, ומספקת גם עצות עיצוביות וגם מיישמת את ההתקנה עצמה בבית הלקוח.

מה מתקינים כאשר רוכשים מטבחים מחברה?

ראשית כל, מקבעים את ארונות המטבח. שנית, יוצקים שיש לגובה המטבח, ואם יש מספיק מקום, מתקינים גם אי למטבח, שזה למעשה משטח שנראה כמו השיש, וגם בגובה המדויק שלו. הוא בדרך כלל ימוקם במרכז המטבח אך הוא יכול להיות גם ממוקם בצמוד לקיר המקביל לשיש המטבח, ובכך להוות תעתיק מדויק שלו, בדרך כלל ללא הכיור.

למי מומלץ לפנות כאשר זקוקים להזמנה והתקנה של מטבחים?

הכי כדאי לפנות לחברה המתמחה במטבחים. הדבר עדיף עשרות מונים מפנייה לחברה למכירת מוצרים לחדרי בית כלליים, משום שמטבח זהו חדר מאד מורכב, שהרכיבים בו דורשים התקנה מקצועית, התאמה מקצועית לתוואי החדר, ומעל לכל – בוחן מציאות יוצא מן הכלל בהיבט העיצובי של עניין זה.

כיצד בוחרים חברה להתקנת מטבחים?

בחירת החברה נגזרת מכל מיני פרמטרים – החל מסוג המטבח שאתם רוצים ועד לגודלו, החל מהעיצובים והדקורציות השונים והשונות שיהיו בו ועד לסוג הפרזול הנחוץ לכם. חברות לשיווק מטבחים מציגות את הקטלוגים שלהן, מציינות באלו עיצובים הן מתמחות, ומספקות ללקוח את כל הדרוש על מנת שיהיה לו חדר עיבוד מזון עומד על תילו. מטבחים צריכים להיות יציבים ועמידים, ולכן מומלץ לשאול שכנים, מכרים וקרובים, להתעניין בעבודות מטבח שנעשו בביתם, ועל פי טיב העבודה לבחור את החברה המבצעת.

מחירים של מטבחים מחברה לעיצוב והתקנת מטבחים

המחירים נגזרים ממספר פרמטרים חשובים, החל מגודל המטבח ועד סוג חומרי הייצור מהם הוא בנוי. החל מסוג הפרזול ועד לסוגי פלטות הארון והמדפים: עגולים או מרובעים, עשויים מעץ עבה או דק, וכד'. המחיר מחושב על פי איכות החומרים, הסיכוי שהמטבח יישאר עמיד לאורך זמן, וכמובן – איכותו מבחינה פונקציונלית: גודל, מקום פנוי וכד'.

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *