מוזיאון המדע מדעטק

מוזיאון המדע מדעטק

מומלץ מאד ללכת ולבקר במוזיאון זה לצמי שעדיין לא היה מפני שזוהי חוויה מדהימה.

מוזיאון המדע מדעטק החליט לשים לעצמו מטרה כדי לקדם את הילדים, נוער ומבוגרים לעולם המדע מרתק וסוחף. הבניין המדהים שקיים בחיפה מציע ואפשר לומר שגם אם ביקרתם שם בעבר אפשר לבוא ולראות מה התחדש וליהנות שוב מחדש. במוזיאון ישנן תצוגות אשר הם קבועות ונמצאות תמיד ולידם תערוכות אשר גם משתנות עם הזמן ומתחלפות, מרהיב את כולם ולשמחת כולם מותר אפילו לשחק ולגעת. באזורים השונים של המוזיאון לומדים על נושאים רבים ומענינים, כמו למשל כוח הכבידה וכ'ד. החוויה בתוך מוזיאון המדע מדעטק יכולה להימשך שעות רבות כך שעדיף לא להיות תחת יום לחוץ אלא להגיע ברוגע ובכיף. המוזיאוןבנוי ממספר של קומות וניתן לעבור בניהן גם במעלית, ויוצא שהמקום לא נראה צפוף אף פעם ואפילו בליל המדענים רואים שיש מקום לכולם אם כן מקום זה הוא די גדול.

מוזיאון המדע מדעטק

נמצא בלב חיפה. את המוזיאון המרהיב והיפה הזה הקימו לפני הרבה שנים בשנת 1912. ומאז ועד היום עברו מעל מאה שנה והמבנה עדיין שומר על צורתו וערכיו וזהו דבר מאד חשוב אשר ממשיכים לשמור על זה כי זוהי בעצם מהותו. מדי שנה מגיעים אל מוזיאון המדע מדעטק אלפי מבקרים ובהם ילדים, בני נוער ומבוגרים מדי יום ביומו. חלק באים בקבוצות לימוד מטעם בתי הספר,וחלק באים להנות עם המשפחות מה שכן זוהי חוויה עוצמתית ומומלצת, וכשלוקחים לשם את הילדים הם נהנים כמעט מכל רגע אפשרי.

מוזיאון המדע מדעטקקורא למבקריו לבוא אליו וליהנות קיימות בו למעלה מ- 20 תערוכות שונות אשר כל אחת מציגה משהו שונה מהשני והמון מיצגים פעילים אשר מותר לגעת ולשחק בהם מה שאינו מותר בכל מוזיאון בארץ. בעצם הרעיון כאן הוא להעביר את האהבה למדע דרך משחק והתנסות ואכן התוצאות מוכיחות שהרבה ילדים מתענינים פיזיקה ובכימיה, שואלים שאלות רוצים לדעת עוד דברים אודות זה ומחפשים אחרי תשובות במקורות השונים והכל בזכות סיור במוזיאון אשר מעניק להם חוויה מרתקת וסוחפת.

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *