כרטיס אשראי שחור

 

בטח יצא לכם לשמוע את המושג "כרטיס אשראי שחור" ולא ידעתם מה זה בדיוק. אז כרטיס אשראי שחור הוא כרטיס אשר מיועד לאלפיון העליון וללקוחות פרימיום בבנקים, מדובר על מוצר לייף סטייל של כרטיסי האשראי אשר כולל שירתי קונסיירז' מלאים ודמי שימוש שנתיים של 1000 דולר.

מהו כרטיס אשראי שחור?

כרטיס אשראי שחור הוא כרטיס אשראי של האלפיון העליון וכן לקוחות פרימיום שונים בבנק. מדובר על כרטיס עם דמי שימוש שנתיים של 1000 דולר. כרטיס זה מקנה ללקוחותיו שירותי קונסיירג' מלאים בתחום הנסיעות דבר הנצרך באופן תדיר אצל אנשי האלפיון העליון, מסעדות שונות, קניות, מלונות, ספא,טיולים, בידור והספורט. כרטיס אשראי שחור כשמו כן הוא בצבע שחור על מנת להבדיל אותו מכרטיסי אשראי השונים הקיימים בשוק. לא כל אחד יכול להחזיק כרטיס כזה. לכן הוא בצבע שחור על מנת להבדילו משאר כרטיסי האשראי הקיימים בשוק.

מה מציע לנו כרטיס אשראי שחור?

כרטיס אשראי שחור מעניק לנו הטבות והנחות שונות לאלפיון העליון וללקוחות הפרימיום השונים בבנקים אשר בעלי ממון רב. בין השירותים השונים ניתן לראות שירותי קונסיירג' שונים בתחום הנסיעות, מסעדות, קניות, מלונות, ספא, טיולים, בידור, ספורט ועוד. כך שבעלי כרטיס זה נהנים משלל שירותים שונים שהכרטיס מעניק רק להם. מעבר לכך דמי השימוש השנתיים שמשלמים סוג לקוחות אלו הוא עד 1000 דולר לשנה.

למה כדאי לנו להחזיק כרטיס אשראי שחור?

אם אתה איש אלפיון עליון או לקוח פרימיום בבנק שווה לך עד מאוד להחזיק כרטיס אשראי שחור מכמה סיבות. ראשית , ניתן ליהנות איתו ממגוון הנחות ושירותים שונים שלא תמצא בכרטיסים אחרים במיוחד בתחום הקונסיירג', אשר הוא אחד התחומים החשובים ביותר והנצרכים ע"י אנשי האלפיון העליון ולקוחות הפרימיום. כך שזהו כרטיס די משתלם שחושבים על כך. שנית, הכרטיס הוא כרטיס שונה ומבודל משאר כרטיסי אשראי הקיימים בשוק לקוחות ה-VIP. שלישית, כרטיס זה מתאים לצורכי הלקוחות ומתשלום עד מאוד ממה שיש לו להציע במחיר משתלם שנתי של 1000 דולר, כך ששווה להשקיע בכרטיס זה.

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *