המכבים

הופעות

 

הופעות הן חוויה מהנה, מרתקת ואף חושנית האהובה על כל האנשים בכל גיל שהוא- הופעות באולמות סגורים או הופעות ענק באוויר הפתוח בפארקים או באמפיתיאטרון, הופעות רחוב או הופעות קלאסיות מחויטות, הופעות לגיל הרך לילדים או לנוער, הופעות בנושאים רומנטיים או לכל המשפחה, הופעות בנושאי שירה, מוסיקה, הצגות, תיאטרון או הופעות סטנדאפ אישיות. אין גבול וסוף למגוון הופעות הרחב הקיים בשוק בכל נושא. באמצעות כרטיס ישראכרט הופעות הפכו לחוויה זמינה וזולה יותר עקב מגוון ההנחות ואפשרויות הרכישה ובעיקר מבצע האחד פלוס אחד בייחוד עבור הופעות של מוסיקה או צפייה בסרטים בקולנוע.

הופעות הקשורות בכל תחום ונושא ניתן למצוא עבורן הטבה או מבצע כלשהו, שיאפשרו לכם להמשיך ולרכוש כרטיסים לכם ולכל בני המשפחה להופעות המגוונות והמרתקות ביותר. הופעות ייחודיות ובלעדיות – הופעות זמרים המגיעים מחו"ל, הופעות ג'אז, הופעות מוסיקאים גדולים מהארץ ומהעולם, הופעות חיות בפארקים או באולמות בכל רחבי הארץ, הופעות בחגים ובחופשות, הופעות בבתי מלון או המשולבות עם אטרקציות וחבילות אירוח. ניתן לשלב הופעות וכל תחום בנושא פנאי ותרבות במסגרת תכנית ההטבות החדשה של ישראכרט – תכנית המסלולים, המבוססת על הטבות לפי תחומי עניין. תכנית זו שיצאה לדרך זוכה להצלחה אדירה. הלקוחות מוזמנים להצטרף לתכנית המסלולים וליהנות יותר ממה שהם אוהבים ובייחוד ליהנות מהופעות איכותיות ואהובות.
הופעות רבות יותר בכל נושא ותחום, הפכו לרכישה זולה ומהירה, ולחוויה מהנה וזמינה יותר זאת באמצעות ההרשמה לתכנית ולאתר ההטבות של ישראכרט. לאחר ההרשמה ניתן לבחור את המסלול המתאים לסגנון החיים שלכם: ספורט וכושר, הופעות, אופנה, הורים וילדים, תרבות ואמנות, בישול ומסעדות, בליינים וטיולים, וליהנות יותר מדברים שאוהבים ומהטעם האישי המתאים בדיוק לכל לקוח. לאחר ההרשמה הופעות ומידע מפורט עליהן, יגיעו עם הטבות בהתאם למסלול שנבחר, באתר ההטבות, בניוזלטרים ישירות למייל, בפירוט החשבון החודשי ובאפליקציית הסלולר.
הופעות שלקוחות מעוניינים לצפות בהן ולרכוש עבורן כרטיסים, מעודכנים באתר ההטבות שם ניתן ליהנות ולהתעדכן גם מהטבות הדיל היומי וממגוון הופעות, מבצעים והטבות נוספות המתחדשים עבור כל לקוח ללא הפסקה.

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *