ארונות הזזה לחדרי ארונות – כדאי?

בשנים האחרונות ניתן לראות יותר ויותר אנשים אשר בוחרים לבנות בבית שלהם חדר ארונות במקום להתקין ארון בכל חדר. בין אם זהו חדר ארונות עבור ההורים בלבד או חדר ארונות שירכז את הבגדים של כל הילדים.

בעבר, רוב חדרי הארונות היו בנויים מארונות פתוחים ללא דלתות, כך שהחדר הפך להיות ארון של ממש בו אפשר ללכת ולבחור בצורה נוחה את הדרוש. לאחרונה ניתן לראות כיצד ארונות הזזה החלו להיכנס גם אל חדרי הארונות, ורבים מעדיפים להרכיב ארונות שכאלו בתוך חדר הארונות במקום ארונות פתוחים וחשופים.

אם אתם עומדים לבנות חדר ארונות ומתלבטים האם לבחור בארונות הפתוחים או ארונות הזזה, קראו את המשך המאמר ותקבלו תשובה.

שמירה טובה יותר על הבגדים

אחד החסרונות של ארונות פתוחים הוא העובדה שבצורה הזו הבגדים חשופים לאבק ולכלוך רב ולכן קשה יותר לשמור עליהם נקיים, במיוחד בגדים של עונות שונות אשר לא נלבשים ביום יום ולכן לא יוצאים להתאוורר עד שתגיע העונה המתאימה להם.

לכן בכדי לשמור על הבגדים ועל הניקיון רבים מעדיפים להתקין ארונות הזזה בחדר הארונות שלהם ולא ארונות פתוחים רגילים.

להסתיר את הבלאגן

אם אתם בונים חדר ארונות עבור הילדים, ארונות הזזה יעניקו לכם פתרון איכותי ויעיל במיוחד בכך שהם יאפשרו לכם להסתיר את הבלגן בארונות הילדים בכל פעם שהוא מתרחש. לרוב, ארונות ילדים הם ארונות שמתבלגנים מהר מאוד, במיוחד אם הילדים בוחרים לעצמם את הבגדים בכל יום, ולכן ארונות הזזה מאפשרים לכם לסגור את הדלתות בכל עת וכך להעניק לחדר הארונות מראה מרשים ומסודר באופן הפשוט והנוח ביותר.

לא תופסים מקום

לעומת ארונות אשר בהם יש דלת שנפתחת, דבר המצריך מספיק מקום לפתיחה של הדלת, ארונות הזזה לא זקוקים למקום הזה. לכן, גם אם אתם בונים את חדר הארונות במקום צר יחסית תוכלו לשלב בו ארונות שכאלו מבלי שהדבר יפריע ובאופן נוח לחלוטין, כך שמבחינת המקום שהם תופסים, ארונות הזזה זהים לארונות פתוחים ללא דלתות.

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *