אילת | חוף חנניה | אטרקציות בחוף חנניה – חוף חנניה אילת

יאכטה באילת | חוף חנניה | אטרקציות בחוף חנניה – חוף חנניה אילת

 

חוף חנניה אילת, הוא חוף אשר ממוקם בעיר אילת ומעניק עבור המגיעים אליו להנות ממגוון רב של חווית ימיות רבות עם אטרקציות שונות.

מיקומו של חוף חנניה אילת נמצא ליד חופי הים האדום, שנת  הקמתו היתה 1975.

 

עסק זה התחיל בהתחלה כעסק קטן מאד עם מספר כלי שיט בודדים שהיו נמצאים בו, עם השנים הלך והתפתח עסק זה ואנו יכולים לראות שכיום הוא נחשב מבין החברות הגדולות ביותר של הספורט הימי. ניתן לראות בו מגוון רב ביותר של פעילויות ספורט שונות במים, וכן ישנם גם הפלגות, והפקת אירועי חוף.

 

ניתן לראות שחוף חנניה אילת הוא מסודר וקיים בו מיטות שיזוף, מקלחות, שמשיות, תחנת עזרה ראשונה, וכן עוד דברים רבים ונוספים שקיימים בו ומהווים עבור המגיעים אליו להנות משלל הדברים שקיימים בו ושהוא מציע.

 

חוף חנניה אילת נחשב לחוף מאד מסודר ועל כן אין צורך לחשוש שיהיו חסרים דברים, אלא אפשר ישר להגיע ולשהות בו בכיף, ואכן אם הנכם מגיעים לחוף זה אתם נהנים מפעילות לצד מנוחה ושקט.

 

חוף חנניה אילת מציע פעילויות ספורט שונות: כגון אבובים, סירות מנוע, סירות פדלים, בננות, אופנועי ים, וכן עוד דברים מהנים ורבים.

 

ניתן להנות משייט על סוגים שונים של יאכטות.

ישנה יאכטה שנקראת יאכטת פרדייז- זוהי יאכטת מפרשים מרשימה יותר, ואיתה יכולים להנות ולהפליג.

על סיפון היאכטה יהיו מגוון של דברים שיעמדו לרשותכם: מיטות שיזוף רבות, בר משקאות, פינות ישיבה, וכן עוד דברים.

ניתן גם לערוך הפלגה אופן שהוא פרטי, או לסגור עבור ארועים מסוימים שהם מיוחדים.

 

יש את ספינת הזכוכית- ספינה זו לוקחת אותכם להפלגה במפרץ, דרך הגבולות והחופים של אילת, ואכן היא נקראת גם בשם פנינת האלמוגים.

בסיפון העליון בספינה קיים בר משקאות, רחבת ריקודים וכ'ו, והסיפון התחתון עשוי מקרקעית של זכוכית ודרכו ניתן לראות הכל.

דרך קירות הזכוכית ניתן לראות את שמורת האלמוגים, ואת הגנים היפניים, ואכן הפלגה זו היא מהנה במיוחד ואין ספק שאם תבצעו אותה תהנו ממנה מאד.

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *