מטוס משלוחים

שאלת השאלות – איך מקבלים שירות משלוחים מהיר בישראלי

שירות משלוחים הינו שירות שאנו משתמשים בו כמעט בכל תחום בחיינו כיום. בין אם זה בקניות אוכל מחברות המזון כיום או בהזמנות מחו"ל שמגיעות לסניף הדואר בארץ ואנו רוצים שיגיע עד לביתנו.

השימוש בשירותי משלוחים היום מאפשר לנו שני דברים עיקריים: הראשון הוא הקבלה של דברים מחו"ל מבלי לחכות למישהו שנוסע או נמצא שם ובא לבקר והשני הוא הקבלה של מה שאנו רוצים אצלנו בבית מבלי שנצטרך לטרטר עצמנו ולהגיע ולחכות בתורים עד שנקבל את החבילה. כיוון שהשירות חשוב ונמצא בשימוש כמעט יומיומי אצל כולנו אנו גם נוטים לבטוח בתהליך זה עם דברים שחשובים לנו וחשוב לנו שיגיעו. בתהליך זה אנו בעצם בוטחים בחברת השליחים שתספק את החבילה בזמן המוצהר ובשלמותה. לכן, חשוב להבין מי הן החברות המספקות לנו שירותי משלוחים, מה הן מציעות וכמה בטוחה החבילה שלנו בידיהן ( בין היתר מה החברה תעשה במקרה של איבוד החבילה מראה על הביטחון שלה בהגעתה ללקוח).

במאמר זה נשווה בין שתי חברות המספקות שירותי שליחים ונשווה בין דואר ישראל מול dhl .

דואר ישראל הינו חברת הדואר הגדולה ביותר כיום בישראל אשר עברה לאחרונה שיפורים רבים אך עם זאת עדיין ישנם לא מעט לקוחות הנתקלים בבעיות בשירותי דואר אלו. עם זאת, אנו נציין כאן את ההתחייבויות בכתב שמעלה דואר ישראל עבור שירות שליחים ונציין את יתרונותיו אל מול החברה המתחרה. דואר ישראל בראש ובראשנה מתחייב להביא לכל מקום בישראל חבילות בכל גודל ללא ציון מפורש של המשקל המקסימאלי אך נראה כי ניתן לעבור אתת המשקל 35  קילו. עם זאת, ממשק באתר אינו נוח וקשה למצוא את השירות הנדרש כולל חוסר השקעה באתר עצמו.

חברת dhl   מספקת ממשק משתמש הרבה יותר נוח, לא רק זה היא גם מספקת שירותים ופתרונות לטיפול בחבילה לפני ואחרי המשלוח בכל מקום בעולם וניתן למצוא בקלות את כל השלבים בהם נדרש לתשלום נוסף. כל זאת, מספק ללקוח תחושת שקיפות מצד החברה ולכן יוצר תחושת בטחון. החברה מאפשרת משלוחים בארץ ובעולם כולל מתן פתרונות למשלוחים מסובכים תוך ניהול כל המשלוחים החל מהדוחות ומהניירת הנדרשת ועד למשלוחים עצמם תוך שמירת הנתונים ברכש ואף מתחייבים למשלוח פנים ארצי תוך יום עסקים אחד. עם זאת לא קל למצוא את פירוט ההתחייבות במקרה של תקלה במשלוח עצמו.

לסיכום, חשוב לקרוא באינטרנט בקורות מלקוחות שהשתמשו בשירות משלוחים מהיר של החברה בה אתם מעוניינים מאחר ולא כדאי לסמוך רק על המידע הניתן באתר, מושקע ככל שיהיה, ובאים מדובר במשלוח יקר יש ליצור קשר טלפוני עם החברה ולברר בדיוק כיצד מתבצע המשלוח ומה האחריות של החברה בנוגע אליו. לאחר שבחרתם את החברה שתספק לכם את המוצר באופן הבטוח והמתאים ביותר חשוב להבין מהם כל השלבים במשלוח עצמו ומה התשלום והזמן הנדרש בכל שלב. כך תדעו כמה שיותר על הסכום שתדרשו לשלם וכמה זמן עד שהחבילה תגיע וכמובן להיות כמה שיותר שקטים שהחבילה אכן תגיע ליעדה.

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *