סרטים ביס פלאנט | קולנוע | סרטים – יס פלאנט

יס פלאנט

בתי הקולנוע השונים שקיימים, מאפשרים להנות מצפייה על רמה גבוהה. ישנם בתי קולנוע אשר נחשבים מאד כיום ואכן הם מעין מתחרות חזקות של עולם הסרטים, וניתן לראות שאנשים רבים הולכים לצפות בסרטים בבתי הקולנוע השונים. אחד מן הבתי קולנוע בעל השם הגדול הוא יס פלאנט.

האולמות אשר קיימים בית קולנוע זה העם ברמה גבוהה ביותר, ואכן איכות הסרטים במקומות הללו היא איכות טובה ביותר.

אנו יכולים לראות שישנם הבדלים בין הסינמה סיטי ליס פלאנט, ב- יס פלאנט ישנם הקרנות של imax,ואילו בסינמה זה לא קיים, אך בשני המקומות המחיר הוא זהה.

אלו אשר אוהבים איכות צפייה גבוהה וודאי יהנו ללכת למקומות הללו ולצפות שם בסרטים שיוצעו לפניהם.

היס פלאנט מציעה למעשה חווית צפייה, וניתן לראות שאכן ישנם סניפים שונים אשר קיימים באזורים שונים ובערים שונות וזאת בכדי לאפשר לכל מי שרוצה להנות מצפייה, שתהיה לו האפשרות להגיע ולצפות.

אנו יכולים לראות שלמשל קיים אולם יס פלאנט בראשון לציון, אשר נחשב מבי האולמות המשודרגים ביותר שיש, גם מבינה חיצונית וגם מבחינה פנימית.

אנו יכולים לראות את כל מה שאולם זה מציע למבקרים בו, אולמות בעלי מסכים גודלים מהרגיל, כסאות נוחים שהופכים את כל הצפייה למהנה יותר על ידי הנוחות המוענקת, וכן עוד דברים רבים. כמו כן אנו יכולים לראות שקיים גם בכל אזור המתחם של היס פלאנט מסעדות רבות, אשר המבקרים במקום זה יוכלו לשבת ולאכול להנאתם ללא צורך לנסוע למרחקים, ואכן כל השדרוגים הללו הופכים את המקום הזה לעוד  יותר מבוקש ונחשק.

לאלו אשר מחפשים קצת יותר פינוק מהפינוק הרגיל אזי קיים את את אולם הvip, אולם אשר מהווה פינוק אמיתי לאלו אשר רוכשים כרטיס אליו.

אומנם מחיר הכרטיס הוא מעט יותר יקר מן המחיר הרגיל אך זה שווה את זה, מפני שטרם אשר נכנסים לסרט ניתנת ארוחה שמוגשת באופן חופשי, בארוחה תוכלו לראות מגוון רב של סלטים שונים, פסטות פיצות, ומשקאות בצורה חופשית, כמו כן קינוחים שונים כמו גלידות או עוגות, שגם מהם אפשר לקחת כמה שרוצים.

ואכן בעת שנכנסים לתוך הסרט עצמו ניתן לקחת פופקורן ושתייה ללא הגבלה. וכן באולם הvip שקיים ביס פלאנט ניתן עבור האורחים אולם פרטי שאינו מעורבב עם כל שאר האורחים.

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *