סליקה | סליקת אשראי | כרטיס אשראי – סליקת כרטיסי אשראי

סליקה | סליקת אשראי | כרטיס אשראי – סליקת כרטיסי אשראי

 

סליקת כרטיסי אשראי היא הליך הכרחי לצורך קיום מסחר שוטף. כיום, חלק ניכר מן העסקאות המתבצעות – בין בחנויות ובין ברשת האינטרנט הן עסקאות שבהן מעורבים כרטיסי אשראי. על מנת שחברת האשראי תעביר את הכסף מידי הלקוח לידי בעל העסק נותן השירות על אף שהלקוח טרם העביר אליה את הכסף – נדרשת סליקת כרטיסי אשראי.

העברת הנתונים לחברת סליקת כרטיסי אשראי יכולה להתבצע באמצעות העתק של 'גיהוץ' כרטיס האשראי (כך בוצע ההליך בעבר), בהעברת נתוני כרטיס האשראי באופן ישיר באמצעות העברת הנתונים השמורים על הפס המגנטי של כרטיס האשראי או בהעברת נתוני כרטיס האשראי באמצעות רשת האינטרנט במקרה של קנייה און ליין.

 

כאשר בעל עסק מעוניין לספק ללקוחותיו את האפשרות של רכישת מוצרים ושירותים באמצעות כרטיס אשראי, עליו לדאוג קודם כל לשירותי סליקת כרטיסי אשראי. לשם כך, עליו לבחון את האפשרויות הזמינות בפניו בכל הנוגע לחברות המספקות שירותי סליקת כרטיסי אשראי. בבואו לבחון את האפשרויות הללו – ועוד בטרם יבדוק את שאלת העלויות והמחירים שגובות חברות סליקת כרטיסי אשראי – צריך לבדוק את התשתית הטכנולוגית שכל אחת מן החברות הללו מספקות ללקוחותיהן.

בדיקה זו, של הנתונים הטכניים של החברות, יכולה להיות קריטית למסחר באמצעות כרטיסי אשראי. תקלה באחד מן המרכיבים הבאים – זמינות, שרידות, שירות לקוחות ואבטחת מידע – עלולה להבריח לקוחות פוטנציאליים ולגרום לנזק כבד לעסק במקום לרווחים כספיים.

שירות הלקוחות חשוב לבעלי העסקים – כמו בכל מקום שבו ניתן שירות מסוים. חשוב לוודא שיש שירות לקוחות 24 שעות ביממה במשך שבעה ימים בשבוע.

זמינות שירות סליקת כרטיסי אשראי והאפשרות להעברת המידע באפס זמן בפס רחב קריטית לשימור הלקוחות. במידה ולא תהיה זמינות בפס שבו מועבר המידע המקוון, ייאלצו הלקוחות להמתין עד שיתפנה מקום שכזה. אפילו אם מדובר בהמתנה של קצת יותר מכמה שניות ספורות – זה יהיה יותר מדי והלקוחות ינטשו את האתר.

שרידות מערכת סליקת כרטיסי אשראי באה לידי ביטוי ברמת הוודאות שבכל רגע נתון יוכלו לקוחות לבצע עסקאות אשראי במערכת המקוונת שהאתר שלך מציע להם. חברת סליקת כרטיסי אשראי צריכה להבטיח ללקוחותיה, בעלי העסקים, שמערכת החשמל ומערכת המידע שלה מגובות היטב וכי הגיבוי ייכנס לפעולה באופן מיידי אם תתגלה תקלה במערכת הראשית של סליקת כרטיסי אשראי.

חברת סליקת כרטיסי אשראי חייבת להוכיח לבעלי העסקים שמתעניינים בשירותיה כי היא מסוגלת לוודא שנתוני כרטיסי האשראי של הלקוחות שיועברו אליה, מהנתונים הרגישים ביותר שאנשים מעבירים ברשת האינטרנט, לא ימצאו את דרכם אל רשת האינטרנט הפתוחה לכל.

 

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *