מגוון ענק של אולמות אירועים במרכז – אז איך בוחרים? מדריך

בשעה טובה יש שמחה, אתם מתחתנים, או חוגגים בר מצווה לילד, או ברית, או כל דבר אחד. הגיע הזמן להחליט היכן אתם הולכים להנציח את הרגע המיוחד ולבחור אחד מתוך שלל אולמות אירועים במרכז. ישנם כמה שלבים חשובים בתהליך ואם תבצעו את כולם בהצלחה אז אין ספק שתבחרו את האולם המושלם בשבילכם.

 

הנה השלבים בבחירת אולם אירועים במרכז.

הדבר הראשון שיש להתחשב בו הוא גודל האולם, את זה נקבע על פי רשימת המוזמנים וצפי האנשים שעומדים להגיע, אין צורך לבחור באולם ענק כאשר אין המון מוזמנים ויותר גרוע זה לבחור אולם קטן שלא מספיק כדי להכיל את כל האורחים. אז לאחר שהבנו כמה מוזמנים יש לנו וכמה באמת עומדים להגיע, נעשה רשימה ראשונית של אולמות בגודל המתאים.

 

השלב השניה הוא מיקום האולם, אז החלתתם כבר שאתם מתחתנים באחד אולמות אירועים במרכז אך גם במרכז ישנם מיקומים טובים ומיקומים פחות טובים. חלק יעדיפו באיזור הים וחלק במרכז תל אביב, הכי חשוב הוא להתחשב באורחים ולהשתדל לבחור אולם שיהיה באיזור נוח לכולם.

 

תקציב החתונה, צריך להתחשב בכמות האורחים אבל חייבים להיות ראלים ולהבין שלא כל האורחים יגיעו. לכן יש לחשוב טוב טוב לפני ולחשב את התקציב על פי הכמות האמיתית, יש אנשים שלאחר האירוע סיימו עם חור בכיס של אלפי ועשרות אלפי שקלים וכדאי להמנע מכך.

 

הגיע שלב ההתרשמות מהאולם, תקבעו פגישות בכמה אולמות אירועים במרכז והתרשמו מגודל האולם ומאיכות השירותים. לאחר שמצאתם מס' אולמות שמצאו חן בעינכם בקשו מהבעלים לבקר באולם כאשר אירוע מהסוג שלכם מתקיים בלייב. ככה תוכלו לראות את רמת הצפיפות ביחס לאורחים, את את השירות של המלצרים ואיך צוות העובדים עומד בלחץ וכמובן טעימות. אולי החלק הכי חשוב בבחירת אולם הוא הטעימות, לכן תגיעו בנחת, עם ראש פתוח ואל תקבעו טעימות ביותר מאולם אחד בכל ערב.

 

ברור עם בעל האולם בדיוק מה מגיע לכם ומה כלול במחיר ולפני שאתם חותמים על החוזה וודאו שהכל כתוב. אל תחסירו שום דבר מהחוזה אפילו לא פרט קטן כל עוד הוא חשוב לכם.

 

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *