מייבש, מכונת כביסה

לבחור מייבש כביסה מומלץ זה לא הכל – חייבים לדעת לתחזק אותו!

רבים אשר עומדים לרכוש מייבש כביסה מומלץ בטוחים כי כל עוד הם מקבלים מספיק המלצות על המייבש, הם יכולים להיות רגועים ובטוחים כי הוא יפעל כראוי במשך שנים רבות ולא תהיה להם שום בעיה איתו, אך בפועל, זה לא תמיד נכון.

לא משנה עד כמה תבחרו מייבש כביסה מומלץ ואיכותי, אם לא תדעו כיצד לתחזק אותו בצורה נכונה לא תקבלו ממנו את התוצאות הטובות ביותר, ועם הזמן תראו כיצד הפעולה שלו נשחקת והופכת להיות פחות ופחות יעילה.

לכן, חשוב מאוד שתדעו כיצד לתחזק את אותו מייבש כביסה מומלץ לבית שאתם עומדים לרכוש ולשמור עליו היטב על מנת שישמש אתכם למשך שנים רבות היטב.

ניקוי צינור האוורור של המייבש

צינור האוורור במייבש הכביסה נוטה לאגור בתוכו כמות גדולה של שאריות מהבגדים וסיבי בד שונים. לכן, בכדי למנוע נזקים לצינור, חשוב לנקות אותו לפחות פעם בשנה, או אפילו יותר, בהתאם לכמות השימוש שלכם בו.

ניקוי התוף הפנימי של המייבש

גם בתוף הפנימי של המייבש, זה שהבגדים נמצאים בתוכו, נאגר לכלוך רב וסיבים של הבגדים אשר לא מגיעים לפילטר אלא נשארים בתוף עצמו. לכן לפחות פעם בשנה כדאי לעבור על התוף עצמו ולאסוף את כל סיבי הבגדים שנאגרו בתוכו.

ניקוי הפילטר של המייבש

הניקוי החשוב ביותר, והתכוף ביותר, שיש לבצע בכדי לתחזק כל מייבש כביסה מומלץ הינו ניקוי של הפילטר. הפילטר הוא למעשה המסנן של המייבש אליו אמורים להגיע כל הסיבים של הבגדים והלכלוך, ובו נאגר לכלוך רב לאחר כל שימוש. לכן כדאי לבצע ניקוי יסודי של הפילטר לאחר כל שימוש – להוציא ממנו את כל הלכלוך ולנקות את הפילטר היטב תחת מים זורמים.

הקפידו לוודא לפני כל הפעלה של המייבש כי הפילטר נקי לחלוטין כך שהפעולה של המייבש תבוצע בצורה הטובה ביותר. בנוסף, כדאי בעזרת שואב אבק צר לנקות גם את הפתח עליו יושב הפילטר למקרה והגיעו גם אליו סיבים או לכלוך כזה או אחר.

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *