טרנדים | סטיילינג | בלוג אופנה – אופנה

טרנדים | סטיילינג | בלוג אופנה – אופנה

 

האופנה היא דבר אש מתחדש מעת לעת, ואכן ניתן לראות שישנם אופנות אשר היו פעם מאד פופולאריות וכיום חזרו בחזרה.

האופנה היא בין הגורמים אשר משפיעים מאד על חייהם של בני האדם, ואכן רבים מהם מושפעים גם מהתקשורת וגם מהחברה, בכל מקום ישנם תרבויות שונות שונות ואכן רוב האופנה מבוססת גם על תנאי מזג האוויר של אותו אזור, כך יודעים מאיזה בדים ליצור את הבגדים,  האופנה גם משפיעה רבות על אופן התקשורת והלבוש של החברה: במראה ובמידות, בציפיות ובצבעים, בסגנון המרכזי ובאופי ההתנהגות המותאם לסביבה הרלוונטית.

 

בישראל ישנה אופנה אשר משתנה כל הזמן ומותאמת לפי התנאים והאקלים. ואכן היא מתפתחת במשך שנים ארוכות ומושפעת מגורמים שונים. אין ספק שמזג האוויר בישראל הוא הגורם המשפיע ביותר על החברה,  ואכן החום והלחות גורמים לכך שהישראלים לובשים בגדים שהם קצרים ונוחים ומתאימים לקיץ הישראלי חם.

 

למעשה האופנה הישראלית היא שילוב של פשטות לצד שילוב של השפעות אירופאיות. בעבר כאשר המצב הכספי לא היה כלכך מזהיר וטוב לבשו הישראלים את הבגדים שהתאפשרו להם.

אך ניתן לראות שבשנים האחרונות התרחבו כל היכולות הכלכליות ועל כן אנשים משקיעים בבגדים שהם לובשים, ההתעניינות בכל מיני סוגים שונים של בדים ובגדים היא התעניינות אשר הולכת וגוברת וכן גם ישנם השפעות שמגיעות אלינו מכל העולם.

סגנונות רבים מעניקים לאופנה הישראלית את הגיוון שמיוחד אך ורק בעבורה.

 

לכל ארץ יש את המנטליות משלה וכן את הסגנונות שייחודים לה, וניתן להבחין בזה כאשר טסים לביקורים ולטיולים בארצות השונות. לכל אחת מן הארצות ישנו סגנון לבוש שונה, ואכן האופנה היא איננה זהה.

הטריינדים של האופנה זה דבר אשר הולך ומתחדש כל הזמן, וכאשר נכנס טריינד חדש לאופנה אנשים רבים משופעים מכך ומתחילים ללבוש את אותו בגד. בין אם זה תקופות מעבר קרירות כמו סתיו או חורף ובהם יש בגדי חורף, ובין אם זה עונות מעבר חמימות כמו אביב וקיץ.

ואכן תקופת הקיץ בארצנו היא חמה ביותר ועל כן מייצרים בהתאם לכך את הביגוד.

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *