משאית שילוח

חברות שילוח בנלאומי : כיצד מוצאים את החברה המועדפת?

אם גם אתם תוהים כיצד לאתר חברת שילוח בינלאומית, ואין לכם ניסיון קודם בתחום, התשובה תימצא ממש כאן, במאמר מידע זה. שילוח בילנאומי היא משהו שלא רק בתי עסק, אלא גם אתם, האזרחים הפרטיים, לא צריכים להקל בכך ראש.

אין מה לעשות, העולם כיום הוא כפר גלובלי קטן, בו פרטים רבים נמצאים בקשרי עבודה זה עם זה, ולא רק שולחים מדי פעם גלויה מתויירת שספק אם אי פעם תגיע ליעדהּ בשל ביצועי הדואר המקומי באותה מדינה. כשאתם עובדים מול חו"ל ותלויים בזאת לפרנסתכם, אתם חייבים להסתמך על חברת שילוח בינלאומי אשר יודעת מה היא עושה, ומספקת ביצועים מוכחים לטובה לכל לקוח ולקוחה.

בחירת חברת שילוח הבינלאומית לא מתחילה בשאלת המחיר אלא בשאלת הביטחון

אל תתביישו לפנות להורים שלכם, לאנשים שאתם יודעים שיש להם עסקים מול חו"ל, כולל למכרים רחוקים שלא פניתם אליהם בעבר זמן רב. רק מי שבאמת עובד מול חו"ל יידע מה טוב גם בשבילכם. רק אדם כזה יידע לומר לכם איזו חברה אינה שווה את התמורה, ואיזו חברה תספק לכם מעל ומעבר למה שצריך, ותדאג שהסחורה תמיד תגיע ליעד. רק אם יש לכם מספר חברו בטוחות, המספקות ביצועים מובטחים, ניתן להתחיל לדון בשאלת המחיר, ולהוזילו ככל שהדבר ניתן.

פרמטרים לפיהם חברות שילוח בינלאומי גובות את התמורה לשירות

הפרמטר הנפוץ ביותר הוא פרמטר המשקל: כמה טון/ק"ג/גרם שוקלת החבילה שלנו? כמובן שהסקאלה עולה ככל שהמשקל גבוה, אבל זה לא תמיד לינארי. יש לבחון מודלים של כמה חברות, ולבחור את הטובה ביותר לצרכים שלכם. לדוגמה, אם החברה שלכם עוסקת בשינוע מנועים של מכונות הזרקת פלסטיק, ייתכן כי ישתלם לכם לבחור בחברה שבמוצרי בית בסיסיים בעלי משקל בינוני היא יקרה, ובתומרה – את המשקלים המאד כבדים היא מתמחרת במחיר זול ביחס לשוק. לעומת זאת, אם המשלוח שלכם הוא עבור מוצרי בית בינוניים כמו כלי בישול, גיטרות, מחבטי טניס וכד' תצטרכו לבחור בחברה בה העלייה היא לינארית או קרובה ללינארית, על מנת שלא תצטרכו לספוג מחיר גבוה על תכולה בינונית.

הפרמטר השני בו עוסקת החברה היא פרמטר הממד: עד כמה ארוך כל ממד של חפץ שברצוני לשלוח. אם העסק שלכם עוסק בתכולות כבדות, בהן לפרמטר הגובה אין משמעות (למשל כדורי באולינג, כדורי ברזל וכד'), ייתכן כי חברה כזו תהיה מאד משתלמת לכם, משום שעל סחורה "נמוכה" משלמים פחות מאשר על סחורה בעלת גובה. לעומת זאת, במשלוח תכולה ארוכת ממד, תצטרכו לבחור חברת בלדרות בינלאומית אשר בפרמטר זה נחשבת זולה ומקלה באופן יחסי.

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *