באיזה סכו"ם את משתמשת?

סכו"ם

ידוע שפירוש המילה סכו"ם זה סכין, כף ומזלג.

ואכן כלים אלו מוגשים כמעט בכל מקום, כל המסעדות של האוכל אשר הולכים אליהם אפשר למצוא סכו"ם.

הכול זוכרים את הסכו"ם הצה"לי, הרגיל והבסיסי אשר איתו  אוכלים הטירונים.

כמו כן קיים סכו"ם של כלי פלסטיק, אשר כולל גם סכינים, מזלגות, כפות, כפיות, אך זה נקרא חד פעמי מפני שאוכלים איתו פעם אחת וזורקים.

בדרך כלל להנחת הסכו"ם על השולחן יש סדר מסוים,איזה כלי מניחים אותו בצד שמאלה ואיזה כלי מניחים אותו בצד ימין, אלו הם בד"כ דברים שמקובלים.

כאשר אנו הולכים לחנויות השונות אנו יכולים להבחין שקיימים סוגים שונים של כלי סכו"ם. ישנם כאלה שהם פשוטים ורגילים וישנם כאלה שהם מהודרים ויפים.

בבתים רבים קיימים כלים מהודרים אשר ייעדו אותם במיוחד עבור אורחים שמגיעים, ברוב המקרים הכלים המהודרים הללו נמצאים בתוך קופסא קשיחה אשר מונחת במגירה וכאשר באים האורחים הללו לבקר אז מוציאים להם את הכלים, ועל ידי כך מעניקים רמת אירוח גבוהה, בזמן שהכלים הרגילים הם אלו שמוגשים ביום יום,

אלו אשר רמת האירוח בביתם היא יוקרתית וגבוהה, ישקיעו בכלים מהודרים ולא יתפשרו על דבר.

הסכו"ם זהו דבר אשר משמש אותנו רבות במהלך היום יום שלנו.

בכל מטבח קיימים כלי סכו"ם שונים, אשר הם נועדו בכדי לאפשר לנו לאכול.

ישנם כלים שעשויים רק ממתכת, וישנם כאלו אשר בתחתית שלהם הם שונים ועשויים מעץ או פלסטיק.

אופן הניקוי שלהם צריך להיות יותר זהיר.

ואכן כאשר מנקים את הכלים אז צריך לשים לב שלא משאירים אותם יותר מדי זמן עם נוזלים, כלומר לאחר סיום שטיפת הכלים אזי בד"כ מניחים אותם בתוך כלי ייבוש, לעיתים בכלי ייבוש מצטברים מים ואם הכלים יהיו יותר מדי במים אזי זה יכול להרוס את איכותם.

אם כן יש צורך לשמור על הכלים, כמו כן גם אם רוצים להשקיע ולקנות סכו"ם שהוא מעט יוקרתי ומהודר אז אין דבר זה כלל בעיה מפני שהסכו"ם הכי מהודר שיש לא יעלה מעל מחיר של מאה שקלים.

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *