אתר אינטרנט לעסקים קטנים – עבודה נוספת

 

בתור מי שאוהבת לקנות בגדים כאילו אין מחר אני זקוקה לכסף, והרבה מאוד ממנו. אני עובדת בעובדה בתור מזכירה במשרד עורכי דין אבל רוב הזמן אני יושבת מול המחשב ולא עושה כלום. החלטתי שמאחר ואני מאוד אוהבת לקנות בגדים אני רוצה להגדיל את ההכנסה שלי ולא לבזבז את הזמן על ישיבה משועממת מול המחשב. יש לי גישה טובה למחשבים ומאז ומתמיד הייתה לי. החלטתי שבזמן שאני יושבת במשרד ולא עושה דבר אתחיל להתעסק במתן שירותים של בניית אתר אינטרנט לעסקים קטנים. בגלל שמדובר בעבודה שניתן לעשות אותה מכל מקום כל עוד יש מחשב אז אין בעיה שאבצע אותה מהמשרד או מהמחשב שלי בבית. הליך הלמידה של בניית אתר אינטרנט לעסקים קטנים הוא לא ארוך. בגלל שמדובר בעסקים קטנים לרוב האתר שלהם יהיה ממוקד ולא עמוס מדיי.

יתרה מכך אתר אינטרנט לעסקים קטנים לא צריך להיות מתוחכם מבחינת המבנה שלו או עם תמונות וסרטונים מתוחכמים מדיי. בהתחלה בניתי אתר אינטרנט לעסקים קטנים עבור אח שלי שיש לו חנות קטנה. לאט לאט התחילו להגיע אליי עוד ועוד לקוחות אשר עברו מפה לאוזן.

לקוח אחד סיפר לאחרים שיש לו מישהי שבונה אתר אינטרנט לעסקים קטנים ומשם התקדמתי. היה מאוד נחמד להיות בעבודה במשרד ולהצליח לעבוד על כל מה שהייתי צריכה ובמקביל לפתח את התחום של אתר אינטרנט לעסקים קטנים. עם הזמן היו לי יותר ויותר לקוחות והבנתי שאין טעם עוד להישאר במשרד עורכי דין כמזכירה. ההכנסות שלי מתחום של בניית אתרים בכלל ובניית אתר אינטרנט לעסקים קטנים בפרט, הייתה הרבה יותר מוצלחת ורלוונטית מאשר להיות סתם מזכירה ולא לעשות משהו שמפתח את היכולות השכליות והאישיות שלי. מאחר וכבר היה לי מספיק לקוחות, הרגשתי מספיק בטוחה להתפטר מהמשרד ולהתמקד בעולם של בניית אתר אינטרנט לעסקים קטנים. אמנם מדובר בנישה אבל זוהי נישה מאוד מבוקשת ושיש בה הרבה עבודה. עם הזמן התפתחתי מאוד ואפילו פתחתי לעצמי משרד לבניית אתרי אינטרנט. הייתי מאוד מרוצה מההתפתחות המקצועית שלי.

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *