איך לבחור את הסמארטפון שהכי יתאים לצרכים שלך?

סמארטפונים הפכו לחלק בלתי נפרד משגרת היומיום של רובנו, אבל כשמגיע הרגע להתחדש – איך עושים את זה נכון? המדריך המקוצר הבא יעזור לכם לעשות סדר

כיום כבר לא צריך להסביר את מקומם המשמעותי של סמארטפונים בחיינו. הם מסייעים לנו במגוון רחב כל כך של תחומים, שנתקשה לצאת בלעדיהם מהבית או להתבונן במסך שלהם לפחות פעם בשעה. אלא שדווקא עכשיו, רכישת סמארטפון חדש הפכה למאתגרת במיוחד. כשקיימות כל כך הרבה אפשרויות וכל כך הרבה יצרניות מתחרות במשחק – איך מקבלים החלטה ומצטמצמים לבחירה אחת?

סמארטפונים
איך לבחור סמארטפון?
  • מערכת ההפעלה – נתחיל בבסיס. רבים מהמשתמשים כבר אימצו את מערכת ההפעלה החביבה עליהם, בין אם בשל העדפה ובין אם בשל הרגל. אם אתם מתלבטים בין אייפון (מערכת iOS) לבין יצרניות אחרות המבוססות מערכת אנדרואיד, אפשר לומר בקצרה שהמערכת של אייפון מובנית יותר ולכן עשויה להיות קלה יותר לשימוש, ואילו זו של אנדרואיד מעניקה למשתמשים אפשרויות בחירה רבות יותר. 
  • גודל המסך – נגזרת של אופן השימוש ושל מאפייני המשתמש. מסך קטן יכול להיות פתרון נוח וקומפקטי לנשיאה, ואילו המסכים הגדולים יהפכו משחקים וסרטים למהנים יותר לשימוש. גם משתמשים שרוצים לנצל את האפשרות של ריבוי מסכים, ייהנו כנראה ממסך גדול.
  • איכות המצלמה – סמארטפונים הפכו את כולנו לצלמים חובבים, אבל יש מי שרוצים להוציא אקסטרה תוצאות מהמכשיר שלהם. כל דור חדש מציג מאפייני צילום מתקדמים יותר, הן במצלמה הקדמית והן באחוריות, השאלה היא אם אתם זקוקים להם או לא.
  • חיי סוללה – פרמטר מרכזי במיוחד למשתמשים "כבדים" שלא עוזבים את המכשיר שלהם לאורך היום.
  • NFC – פיצ'ר שהפך למשמעותי בזכות האפשרות לשלם מהסמארטפון. האם אתם זקוקים לו?
  • עלות – עד כמה חשוב לכם להיות הבעלים של הסמארטפון האחרון שיצא לשוק? אם אופן השימוש שלכם מסתכם בשיחות והתכתבויות, תוכלו ללכת על הדגמים המוזלים. אם חשובה לכם איכות המצלמה, אם אתם רוצים לצפות בסרטים מהמכשיר ואם ישנן תכונות נוספות שאתם לא רוצים להתפשר עליהן, תצטרכו לבחור במכשירים החדשים יותר.
סמארטפונים
כך תמצא סמארטפון שהכי יתאים לצרכים שלך

לעוד כתבות בנושא מוצרי חשמל, היכנסו.

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *