אופנה לנשים | אופנה לגברים | בגדים – אופנה

 

אופנה לנשים | אופנה לגברים | בגדים  – אופנה 

אופנה זהו הדבר אשר  משתנה עם השנים, תמיד יוצאים טרנדים חדשים ומתחדשים ולעיתים גם חוזרות אופנות ישנות של פעם

כאשר אנו צופים בתוכניות טלויזיה אנו רואים כיצד כל אחד שם לבוש בצורה אופנתית ומסוימת. לכל אחד מהם יש סגנון אשר ייחודי בעבורו, גם אם מדובר בדמות שהשחקים באים להציג כביכול בסרט וגם אם מדובר בלבוש הטבעי והאמיתי של האדם, ואנחנו מנסים לחקות את מה שאנחנו רואים. לא תמיד מה שהיה נחשב אופנתי ויפה בסרט, זה באמת משהו שהולך באופנה.

אופנה זה בעצם מושג של דבר אשר משתנה כל הזמן אך כאמור גם ישנם פריטים שלעולם לא ישתנו ותמיד יהיו שימושיים והכרחיים. לכן מי שרוצה להחשב אופנתי צריך תמיד להיות מעודכן בכל הטרנדים החדשים שיוצאים באופנה.

כמו כן ישנו פריט נצחי באופנה אשר תמיד היה שימושי מאד וכך גם ישאר,

מדובר בשמלה שחורה שנחשבת לפריט קלאסי. מי שנתנה לשמלה השחורה את המעמד הנצחי הזה הייתה אודרי הפבורן, ומאז ועד היום לכל אישה יש לפחות שמלה אחת שחורה בארון שהיא שומרת לבילוי או לאירוע אחר כמו חתונה. השמלה השחורה נחשבת  באופנה כשמלה מאד פופולארית מפני שזהו צבע נטרלי וכן שחור נחשב לצבע מרזה, שמשתלב יפה עם כל צבע וכל תכשיט, והוא גם מצליח להסתיר כתמים.

כיום קיימים מגוון רחב של סגנונות שונים של שמלות שחורות- גזרת מיני או עד הברך, עם כתפיות, או בלי, שרוולים קצרים או סטרפלס, כל מיני סוגי שונים של בדים.

מכנס ג'ינס

לא משנה איזה צורה יש לגופנו רזים או מלאים, גבוהים או נמוכים, תמיד נוכל למצוא מכנס ג'ינס אשר יתאים לגזרת גופנו. הג'ינס הוא נוח ויכול להיות גמיש במיוחד וכן אפשר למצוא אותו בגזרות שונות כך שכל אישה יכולה למצוא את זו שמתאימה לה.

בעבר מכנסי פדלפון היו שימושיים מאד ואז לפתע נעלמו מהאופנה וחזרו אלינו שוב בשנות התשעים. נכון להיום אפשר להשיגם בחנות יד שניה אבל כמעט ואנשים אינם קונים את זה כי מטרתם של המכנסיים היא להדגיש את רגלינו ואילו הפדלפון הוא רחב ומטשטש את זה.

כמו כן היו עוד פריט וזהו ג'קט ג'ינס אשר רבים היו לובשים אותו ביחד עם מכנס ג'ינס, גם גברים וגם נשים, אך זה היה יוצר כמעין מראה עמוס מדי. זהו פריט לבוש אשר בא וחזר לאופנה  ושוב הלך.

כמו שרואים אופנה זהו דבר שמשתנה עם הזמן בכל עת וותמיד אנו יכולות להשאר אופנתיות גם ללא עזרתם של סטייליסטים.

 

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *