ספארי- הכי כייף

ניתן לראות את חיות הבר באפריקה גם בשמורת הטבע הגדולה והייחודית ברמת גן.

אתם מוזמנים לסיור חווייתי אשר מצד אחד הוא עוצר נשימה ומצד שני הוא משחרר קריאות התפעלות. ניתן לסייר ברכב בין חיות הבר בסביבה שנראית סביבתם הטבעית.

רבים מהמבקרים יוצאים ממנו עשירים בחוויה שתלווה אותם במשך שנים רבות. רבים מהמבקרים בו בראשונה נשבעים לעצמם וליקיריהם לשוב אליו עמם.

הסיור הממונע בתוך מתחם הספארי שבו שומרים על "טווח ביטחון" מאפשר לסייר בתחושה שאתם שמורים ובטוחים, מוגנים בתוך הרכב.

ספארי
פיל בספארי רמת גן

ספארי לכל גיל

העניין הרב שמעורר הספארי הפך אותו זה מכבר למוקד של הדרכות, סדנאות, קייטנות, פעילויות חינוכיות מעשירות ואף מתחם מועדף לעריכת ימי הולדת. סיורים מודרכים ומונחים נערכים בשעות הבוקר ואחר הצהריים ו- הפתעה- גם בלילה. אחת הפעילויות המהנות ביותר היא סדנאות משותפות להורים ולילדיהם.

בנוסף, ספארי מהווה מתחם לקורסים לימודיים ולסדנאות בנושאים זיאולוגיים. לקראת פסח כדאי להתעניין (ו…להירשם) בקייטנה הנערכת בחג הפסח.

הספארי הוא גם מקום לחוות בו עונג שבת טרם כניסתה. בעודכם יושבים בתוך הרכבת  תפגשו צבאים, זברות, יענים, קרנפים ועוד. תחזו בהיפופוטמים רובצים על שפת אגם, גורילות ושימפנזים לפני שהם נכנסים לבתים המיועדים לשנת הלילה שלהם. תוכלו לצפות בהאכלת זאבים, לצפות בטיפול בפילים ואף להאכיל ג'ירפות. אלה עשויות להיות שעתיים מהמהנות שאתם עשויים לחוות בביקור באתר ישראלי כל שהוא.

ספארי בחצות

אם ביקור במתחם ספארי מהווה חוויה- והוא אכן חוויה- סיור בחצות הליל על אחת כמה וכמה. נוסעים בחושך בתוך רכבת הספארי, במתחם המרתק והמסעיר גם באור. במחיצת זברות, יענים, קרנפים, היפופוטאמים

אן כמו הלילה מתאים לסיפורים מרתקים עם דוגמאות חיות (תרתי משמע) על גילויי אהבה, חיזור וחברות אמיצה בין בעלי חיים שנראים מפחידים ואכזריים.

בסיור תוכלו לשמוע סיפורים משעשעים על אודות מעשיהם הממזריים של בעלי החיים הגדולים שמתנהגים לא פעם כמו ילדים קטנים הרעבים וצמאים לתשומת לב.

שעתיים של כיף והנאה מזומנים באזור גם לפנויים ולפנויות ( בינתיים) וכמו כן סיורי גיבוש חווייתיים לקבוצות מאורגנות המתאמות את בואן מבעוד מועד.

זה מכבר הפך הספארי למקום שמציע ערך מוסף לימודי וחינוכי למבקרים בו. אתם מוזמנים לחוות את היפה, הקסום, המסתורי והגלוי בעולמם של בעלי חיים מיוחדים במינם.

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *