מתנות לאורחים באירוע

אם אתם לקראת אירוע משמח כמו חתונה אז אתם ללא ספק טרודים בלא מעט נושאים סביב המאורע המשמח, שכן כיום מדובר בהפקה רצינית לכל דבר.
אין כל ספק כי חתונה היא אירוע משמח ואולי המשמח ביותר שישנו בקרב שני בני זוג.
עם כל זאת, כאב הראש סביב הכנה לחתונה הפך בשנים האחרונות לגדול מאי פעם שכן האירוע הפך להפקה יוקרתית של ממש ולא לאירוע משפחתי עם מספר חברים ומכרים קרובים.
הענף חי על לא מעט גימיקים שנוספים משנה לשנה ועל מנת שזוגות המתחתנים בשנה זו יוכלו לספק הנאה מיוחדת ויוצאת דופן לכל אורחיהם שהיו בחתונות גם בשנה הקודמת וזו שלפניה.
על כן יש לא מעט גימיקים הקשורים לאירוע ובין אלו שהפכו נדושים בשנים האחרונות ניתן למנות: רקדניות מייצגים, תוקעי שופרות, נגני קלרינט, חצוצרה או נבל, בר אקטיבי, צילום מגנטים, אפקטים מיוחדים דוגמת קונפטי, כדורי אורז ופירורי שלג וכמובן הפרחת יונים.
לאלו הצטרפו בשנים האחרונות גם מתנות לאורחי האירוע. כן, כיום נהוג להזמין מראש מתנה שתינתן לכל אורח באירוע אם בכניסה לאולם או ברגע צאתו מהאולם, החל משעה מסוימת.

מתנות
כלה ביום חתונתה מחזיקה ערימת מתנות

אילו מתנות ניתן לחלק ?

מתנות אלו מגיעות בפורמטים שונים וניתן לבחור כיום כמה סוגים שונים שלהם:
ספר תהילים מיניאטורי
מארז של עוגיות נשיקות מרנג
מארז סבוניות עטופים בסרט
שקית אורגנזה עם עוגיות מזל בתוכן
כדור לחיץ בצורת לב או 2 לבבות
מחזיק מפתחות חמסה
מטבעות שוקולד ממותגים
כל אלו כמובן מגיעים עם שמות החתן והכלה ולעתים תאריך האירוע ובמטרה להעניק לכל אורח באירוע תשורה על כך שבא לכבד אתכם ועל כך שהעניק לכם מתנה שתשמח אתכם.
יש לדאוג שיהיו מספיק מתנות שכאלו לחלוקה באירוע שלכם וחשוב להחליט אם יימסרו בתחילת האירוע ואז לדאוג לעמדה בולטת ופיקוח על מי לקח מה או לאפשר קבלת המתנה בעת עזיבת האולם על ידי נציג שיעמוד בדלת האולם משעה כלשהי ויחלק אותם. במיקרה זה יהיה צורך בפחות מוצרי מתנה שכאלו שכן לא כל האורחים יקבלו זאת כיוון שחלקם יעזבו מוקדם יותר.
בכל מצב חשוב שאם כבר הולכים על גימיק שכזה – שיהיה מספיק ממנו ושהוא יהיה בעל ערך כלשהו לאורח המקבל אותו וכמובן שייצג בכבוד את החתן והכלה.

למידע נוסף לחצו כאן : http://www.vardinonhome.co.il/gifts

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *