טסים ונופשים עם אשת טורס

חברת התיירות אשת טורס מציעה מגוון רחב של טיסות, מלונות, טיולים מאורגנים וחבילות נופש בארץ ובחו"ל, גם ברגע האחרון. כאחת מחברות התיירות הטובות והמצליחות ביותר בארץ, אתם יודעים שאתם עושים בחירה נכונה.

ענף התיירות בארץ התפתח בהיקף נרחב לאורך השנים, וכיום הוא כולל מספר גדול של חברות תיירות. בין שלל חברות התיירות בישראל, אשת טורס נחשבת לאחת מבין הטובות ביותר, ומדורגת במקום גבוה לצד חברות ענק מובילות. משום כך, כשאתם בוחרים להזמין טיסות, מלונות, טיולים מאורגנים או חבילות נופש בארץ ובחו"ל, גם במחירי הרגע האחרון, אתם יודעים שאתם עושים בחירה נכונה.

חברת התיירות הוקמה בשנת 1987, ולאורך השנים רכשה כוח קנייה גדול במגזר הפרטי והעסקי אחד שמאפשר לה להציע ללקוחות מחירים אטרקטיביים. היא דורגה על ידי ה B&D כחברת התיירות השלישית בגודלה בישראל בכל מה שקשור למחזור המכירות שלה, ושלישית בגודלה בישראל גם מבחינת הרווח שלה. נתונים שכאלו מראים שהרבה ישראלים בוחרים בה שוב ושוב, ואי אפשר להסביר זאת בצורה אחרת מלבד שירות מצוין שכולל מחירים משתלמים.

אשת טורס – חברה שפועלת למען הלקוח

אשת טורס
חברת התיירות אשת טורס מטיסה אתכם לחו"ל

לחברת אשת טורס יש 2 מרכזי מכירות טלפוניים עם כ 250 עובדים, ו 10 סניפים שפזורים ברחבי הארץ במיקומים מרכזיים שבהם ניתן לקבל שירות אישי פנים מול פנים, ובכמה שפות. בנוסף, היא מציעה שירות בנתב"ג לכל הנוסעים, כולל אלו המעוניינים לבצע הזמנות של הרגע האחרון.

בין הלקוחות הרבים של החברה נמנים: ממשלת ישראל, סקטור עסקי הכולל חברות ביטוח, בנקים וחברות הייטק, וגם ארגוני עובדים של כמה מהחברות המובילות במשק הישראלי. אם זה טוב להם, זה בוודאי טוב גם לציבור הנכלל עם המגזר הפרטי.

כמו הרבה עסקים שרוצים לאפשר שירות מהיר ונוח ללקוחות, מציעה אתר אינטרנט מתקדם שאפשר לעשות בו הזמנה אונליין. חשוב לה לשמור על פרטיות ברמה הגבוהה ביותר של הלקוחות, ולשם כך היא מאבטחת את האתר שלה בטכנולוגיה מתקדמת שמאפשרת גלישה בטוחה ומהירה בלי דאגות, על ידי הצפנת הנתונים האישיים שהלקוחות מכניסים אל תוך המערכת בעת ההזמנה.

בנוסף החברה מאפשרת רכישת כרטיסים דרך תכנית ההטבות של ישרכארט, רכישת כרטיסים קלה, נוחה ובמחירים שווים לכל נפש.

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *