אמקס | אמריקן אקספרס בלו | amex blue – כרטיס אשראי שקוף

כרטיס אשראי שקוף

 

ישנם אנשים אשר מבצעים רכישה של דברים באמצעות תשלום מזומן וישנם כאלה אשר מעדיפים לשלם באמצעות כרטיס אשראי, הכרטיס אשראי הוא סוג של כרטיס חיוב שדרכו ניתן לשלם והוא משמש כתחליף לתשלום במזומנים,כאשר האדם משלם באמצעות כרטיס האשראי התשלום איננו

מתבצע במקום אלא במועד מאוחר יותר ממועד העסקה.

כרטיסי האשראי מונפקים על ידי חברות רבות, ואכן כל רכישה של כרטיס אשראי תהווה עבורכם אפשרות לרכוש מוצרים גם אם אין עליכם כסף מזומן באותה עת.

 

ישנם כרטיסי אשראי שמעניקים הנחות לאלו הרוכשים אותם כמו למשל כרטיסי אשראי של לאומי קארד, אותם כרטיסים מקנים הנחות במקומות מסוימים כמו מבצעי 1+1, ועוד.

לאחרונה ניתן לראות ששווקו גם כרטיס אשראי שקוף, הכרטיס אשראי שקוף מונפק למעשה ככרטיס פלסטיק עם פס מגנטי אשר מכיל עליו את נתוני הזיהוי, ועל ידי כך זה יכול להוות שימוש עבור עסקאות הנעשות באמצעות האינטרנט או בשיחת טלפון.

 

הנוהל של כרטיסי האשראי מתנהל בצורה כזאת שהלקוח מחויב בכל התשלומים במועד החודשי הקבוע שהוא בחר שנוח לו, אם כן במהלך כל החודש יכול האדם לגהץ בכרטיס האשראי שלו וכאשר מגיע יום החיוב יורדים כל התשלומים עבור כך.

 

האשראי ממומן מהעמלה אשר משלם הספק לחברת כרטיסי האשראי.

אפשר לקבל אשראי נוסף על ידי אמצעות עסקאות דחויות שעליהן משלם הלקוח ריבית. חשוב גם להבדיל בין עסקת תשלומים אשר בה מעניק המוכר את האשראי והיא אינה נשואת בריבית לבין הבדל של חברת האשראי אשר בה מעניקה חברת האשראי את האשראי ולכן היא נושאת ריבית.

 

כרטיס אשראי שקוף הוא כרטיס המופק בצורה יפה ביותר כאשר הפרטים חרוטים על גבי אותו כרטיס, ואכן אנשים רבים רוצים להזמין כרטיס אשראי שקוף.

כרטיס אשראי שקוף הונפק בסוף שנת 2008, והוא פרי טכנולוגיה חדשה, אין ספק שהתשלום אשר מתבצע עם  הכרטיס הזה הוא תשלום מגנטי שקוף, אשר אינו חוסם את הקרני אינפרה אדום

הטכנולוגיה החדשה הזאת שומרת גם על רמת הביטחון גבוהה בעת השימוש ומגנה על הלקוח מפני זיופים.

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *