מכון כושר | great shape | חדר כושר – גרייט שייפ

גרייט שייפ

 

מי לא מכיר את הרגע הזה בחיים שבו אתה עומד מול הראי ואינך מרוצה. ואז מתחילים התרומים והתשובות וההסברים המנומקים למצב… לחץ בעבודה, אין לי זמן לבשל ולעשות כושר, אני רק שלוש – ארבע שנים אחרי לידה, הגוף עוד לא התאושש מהטרואמה, אין חדר כושר קרוב לבית ואין לי זמן לבזבז על נסיעות בתוך העיר בשעות העומס. בהזדמנות אתחיל לרוץ באופן עצמאי בפארק…וכמובן שזה לא קורה. אז נכון לכולנו יש אותם תירוצים פחות או יותר ורובנו לא מרוצים מהמצב הספורטיבי שלנו. אנחנו שומעים כל היום וקוראים בכל מקום על בריאות הגוף, תזונה נכונה, שילוב ספורט ופעילות גופנית בחיי היומיום, אז כן, המודעות שלנו עלתה. בהחלט אנחנו חושבים שספורט הכרחי לבריאות הגוף והנפש. וכן, אנחנו מעוניינים לשלב ספורט באורח חיינו – אבל איך? מה עם כל התירוצים וערימת הקלישאות שלנו…? איפה נשים אותה?

אז הנה המקום לשים את כל התירוצים: בפח! זהו הצעד הראשון. אחרי שעשיתם אותו הדרך קצרה לחחים הבריאים והמאושרים! הצעד השני – להירשם לאחד מסניפי גרייט שייפ שהכי קרובים לביתך או למקום עבודתך. סניפי גרייט שייפ פרושים בכל מקום ואיו עוד אפשרות להשתמש בתירוץ- אין ליד הבית…

ניתן לבקר בגרייט שייפ בשעות הבוקר לפני העבודה בסניף שקרוב למקום עבודתכם, וכך לפתוח את היום בפעילות גופנית אירובית – זו הדרך להצליח בעבודה! האנרגיות בשיאן, המוח עובד טוב יותר, הגוף קליל וההרגשה משובבת נפש. כל היום הולך להחות יום מוצלח וכל זאת בזכות ביקור בוקר בגרייט שייפ.

גרייט שייפ הוא הפתרון המושלם לכל אחד ואחת מכם לשיפור איכות החיים. אכן, המושג הנחשק הזה אך הבלתי מושג שמתנוסס לכם במחשבות אין קץ ואתם רואים את עצמכם בעתיד בריאים, אנרגטיים ונהנים מחיים טובים בגיל מבוגר…אלו אינם עוד בגדר חלום כי אם בהישג יד של כל אחד- אין יותר פשוט מזה. כל מה שצריך לעשות הוא : להחליט. ואחרי שהחלטתם הדרך לגרייט שייפ כל כך קצרה…כשתגיעו לשם לא תרצו לחזור עוד לאחור. בגרייט שייפ יקבלו את פניכם הצוות המיומן והמקצועי שיוביל אתכם בבטחה לאיכות החיים הטובה ביותר בשבילכם, כמובן שבזיעה ובעבודה קשה, אך משתלמת.

 

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *