בסיס מיטה

בסיס מיטה – בסיס לשינה טובה יותר

מי מאיתנו לא רוצה להגיע הביתה בסוף היום, להכנס לחדר השינה אחרי מקלחת טובה, להיזרק לתוך המיטה עם פיג'מה מפנקת ופשוט לשקוע בשינה עמוקה, נוחה וטובה?

כנראה שכולנו, לשם כך, יש להתייחס לפרט קטן אך חשוב במיוחד והוא- המיטה שלכם.

ממה המיטה שלנו מורכבת?

מיטת שינה מורכבת משני חלקים: בסיס מיטה ומזרון. כאשר אתם רוכשים מיטה חדשה אתם לרוב רוכשים את שני החלקים האלה בנפרד או ביחד, אך הם בעצם מרכיבים גם את מחיר המיטה החדשה. אם כן, בסיס למיטה מהווה את הקרקע של המיטה, את עמוד התווך, החלק החשוב והאינטגרלי ביותר שיש במיטה.

התפקיד המשמעותי של בסיס מיטה

בזכות בסיס מיטה, אנו יכולים לישון שינה עמוקה וטובה ביותר, עם מינימום כאבים והיתפסות שרירים למחרת בבוקר. אין לערער על כך כי טיב המזרון חייב להיות באיכות גבוהה במיוחד, על מנת לענות על תקן בריאותי ולשמש אתכם בצורה נכונה, אך המזרון לא שווה דבר ללא בסיס מיטה. בסיס מיטה כשמו כן הוא – מהווה את הבסיס לרהיט עליו אתם ישנים. בסיס המיטה מהווה כתמיכה עצומה ומשמעותית למזרון השינה ומונע מכם הפרעות בעת שנת היופי שלכם.

איך בוחרים בסיס מיטה בשבילנו?

על מנת לבחור בסיס מיטה נכון וטוב עבורכם, עליכם לשים לב לחומר ממנו עשוי בסיס המיטה, מחוזקו ועמידתו. יש לבדוק עם איכותו הינה באמת טובה, על מנת שבסיס המיטה יוכל אכן לשמש אתכם לשנים רבות קדימה.

בידוד המזרון מהקור

בסיס המיטה מגן עליכם גם מפני הקור בימי החורף הקרים. בימים בהם הרצפה מתקררת, הקור עולה למזרון ויכול לקרר אתכם בעת שאתם נחים על המיטה. בסיס המיטה מגובהה מהרצפה, ובכך מבודד את החום ומונע ממנו להגיע ולחדור אל תוך המזרון.

איך בסיס מיטה עושה שינוי כל כך גדול

לעיתים, כאשר אתם מעוניינים במיטה חדשה, יותר משתלם יהיה עבורכם לרכוש רק בסיס חדש. יכול להיות שהבעיה בבסיס המיטה שהוא נשחק, ובאותו עת המזרון עצמו בסדר גמור. כך שיוצא מצב שלא תצטרכו להחליף את כל המיטה כולה, אלא רק חלק אחד – בבסיס המיטה. כמו כן, קיימים בסיסי מיטה בשלל עיצובים רבים ומגוונים, בגדלים שונים, גבהים, צורות וצבעים שונים. כך שכל אחד יוכל למצוא את בסיס המיטה המתאים ביותר עבורו.

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *