בית האיכר- אטרקציות לילדים, למשפחה ולעובדים

בית האיכר

שוב מגיע החופשה ושוב אתם חושבים היכן ניתן לבלות יחד כמשפחה? אם עוד לא ביקרתם בבית האיכר, כנראה עוד לא ראיתם הכל ואם כבר ביקרתם במקום, זה בטוח הזמן המושלם לחזור אליו לבילוי מושלם.

בית האיכר מציע חוויה של אתגר בטבע. אל המקום מגיעים דרך נסיעה על כביש 443 כשממנו נכנסים אל תוך כפר הנוער בן שמן. בתוך כפר הנוער מחכה לכל המשפחה חוויה מושלמת. המקום מתאים לבילוי משפחות, לעובדים אשר מגיעים לימי גיבוש, קייטנות ועבור פעילויות בית הספר. במקום שלל אפשרויות בילוי ומגוון רחב של אטרקציות כך שניתן להתאים לכל קבוצת מבקרים את הפעילויות המועדפות עליה. בית האיכר הוא מקום מושלם המציע למבקרים צוות מקצועי ששמח לסייע להעביר את יום הפעילות המבוקש. המקום מוכן ומזומן לקבל קבוצות קטנות או גדולות כאשר בקבוצות גדולות יש ליצור קשר מבעוד מועד ולקבוע יחדיו את הפעילויות הטובות ביותר לצוות.

בית האיכר
בית האיכר

בית האיכר מציע יום גיבוש לצוותים

בית האיכר הוא מקום מושלם ליצור גיבוש של צוות. במקום יודעים כי ישנה חשיבות רבה לכל קבוצה אשר מגיעה כשהמטרה היא להוציא כל צוות כשהוא חש בטוח שהוא יכול לעמוד במשימות השונות אשר עומדות מולו. צוותים יכולים להיות צוותי עובדים אשר עובדים באותה מחלקה ונדרשים לשתף פעולה זה עם זה, צוותי מורים בבתי ספר אשר נדרשים לחנך יחדיו וגם צוותי נוער בקבוצות או בתנועות נוער אשר מעבירים פעילויות לילדים. בית האיכר מנוסה בהעברת פעילויות מגבשות לצוותים ויכול יחד עם האחראיים על הצוות לקבוע מהן הפעילויות המתאימות ביותר עבורו.

הצוות המקצועי של בית האיכר מכיר גם את הפוטנציאל הנמצא במקום והמתקנים השונים וגם מביא ניסיון רב בהעברת פעילויות גיבוש. הצוות קשוב ומוכן לתאם ביחד עם המזמין את הפעילויות השונות לאחר שיקשיב לדרישות ולמטרות אליהן הצוות אמור להגיע, יתוכנן יום הגיבוש וייצא אל הפועל כאשר במקום ישלבו בין חוויה, תחושת כיף ונינוחות וגם עבודת צוות כך שהעובדים או האנשים בצוות יוכלו לחזור לשגרת היום כשהם משתפים בניהם פעולה טוב יותר.

 

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *